Strona Zespołu Szkół Specjalnych nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju :: Koła zainteresowań
Godło Polski

tel.  32 476-13-89

tel.  32 476-36-09

ikonka długopis

Koła zainteresowań



Zapraszamy w roku szkolnym 2016/2017



Lp. Nazwa kółka Rodzaj kółka Opiekun Termin zajęć (dzień i godz.)
1. Piłka siatkowa - Projekt "Siatkówka dla wszystkich" sportowe mgr Renata Sołtysik mgr A. Kania
poniedziałek
I gr. 15.10 - 16.10
II gr. 16.10 - 17.10
2. Kółko PCK inne mgr D. Gwardyś-Banasik wtorek
wtorek
8.00 - 8.45
3. Kółko teatralne "Czarny Teatr" artystyczne mgr. E. Szymańska-Kirszniok
mgr M. Polak
mgr E. Karwowska
czwartek
15.10 - 15.55
4. Klub Kinomana inne mgr K. Kolorz-Stylok
mgr E. Szendzielorz
1 x w miesiącu
wtorek
15.05 - 17.05
5. Kółko czytelnicze "Czytanie na śniadanie" inne mgr E. Mrowiec poniedziałek
9.45 - 10.30
6. Warsztaty kulinarne dla uczniów i rodziców inne mgr A. Szymanek
mgr M. Reichman
trzeci poniedziałek miesiąca
15.00 - 18.00
7. Spotkania osób niepełnosprawnych przedmiotowe s. Grażyna
ks. T. Farbotko
soboty
9.00 - 12.30
8. Kółko stolarskie + opieka nad zwierzętami, dokarmianie ptaków w parku inne mgr M. Majer czwartek
15.10 - 16.10
9. Zajęcia BHP "Pierwsza pomoc" przedmiotowe mgr A. Komorowski piątek
g. 10.40 - 11.25
10. Koło czytelnicze inne mgr R. Sołtysik środa
8.00 - 8.45
11. Zajęcia logopedyczne inne mgr A. Wicher piątek
9.45 - 10.30
12. Fizyka - III Gimn. przedmiotowe mgr P. Dębiec czwartek
8.00 - 8.45
13. Innowacja "Wolontariat" inne mgr W. Podruczny poniedziałek
8.00 - 8.45
14. "Przez sport do zdrowia" sportowe mgr M. Mazur poniedziałek
15.10 - 15.55
15. Zajęcia świetlicowe artystyczne mgr J. Podlipny poniedziałek
9.30 - 10.00
środa
11.00 - 11.30
16. "Coś z niczego" artystyczne mgr G. Migło wtorek
9.45 - 10.30
17. Zajęcia plastyczne artystyczne mgr E. Idasiak poniedziałek
8.50 - 9.35
18. Zajęcia relaksacyjne "Bawmy się zdrowo" inne mgr M. Mężyk wtorek
9.45 - 10.30
19. Zajęcia ruchowo-muzyczne inne mgr A. Marcinkowska
mgr E. Karwowska
czwartek
11.35 - 12.20
20. Kółko terapeutyczne inne mgr K. Kozubska-Kogut wtorek
14.30 - 15.15
21. Felinoterapia inne mgr M. Malska wtorek
9.00 - 8.45
I semestr
22. Bajkoterapia inne mgr M. Malska czwartek
9.45 - 10.30
23. Zajęcia sportowe sportowe mgr J. Gilga czwartek
16.00
sobota
13.00
niedziela
8.00
24. Zajęcia logopedyczne inne mgr E. Cywoniuk-Gilga poniedziałek
15.00 - 15.45
25. Zajęcia artystyczne artystyczne mgr K. Nyderek poniedziałek
11.25 - 12.20
26. "Gry i zabawy ruchowe" inne mgr L. Penar-Pękała poniedziałek
9.45 - 10.30
27. "Z ortografią za pan brat" przedmiotowe mgr A. Kolwicz czwartek
12.35 - 13.20


Kalendarz


Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Szkoła Podstawowa
Statut Szkoły
Gazetka Fakty Szkolne
Podręczniki Szkolne
Programy Szkolne
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Organ prowadzący
Kuratorium Oświaty w Katowicach
Poradnia Psyhologiczno-Pedagogiczna
Biuletyn Informacji Publicznej

Odwiedzin: 999 076

Online: 1