Czcionka:

A+A-

Kontrast:

BIPKO Gdańsk

Ekobohaterzy klasa 2a technikum

Ekobohaterzy klasa 2a technikum

W październiku Uczniowie  klasy 2 a technikum Zespołu Szkół Specjalnych nr 9 w Jastrzębiu-Zdroju przystąpili do I Edycji Ogólnopolskiego konkursu Ekobohaterzy organizowanego przez Główny Instytut Górnictwa w Katowicach. Zakończenie wszystkich etapów konkursu odbędzie się w czerwcu 2021 r. Raz w miesiącu uczniowie są zobligowani do podjęcia czynności oraz zadań, wraz z ich publikacją wskazanych przez opiekuna grupy.

Uczniowie, w ramach zadań zleconych wykonują w okresie konkursowym szereg zadań technicznych związanych z ochroną środowiska, promując tym samym proekologiczne zachowania, aby mieć szansę dołączyć do elitarnego grona Ekobohaterów.

Pierwszym etapem  uczniów było zaprojektowanie Ekoszkoły z wykorzystaniem dostępnych technologii informatycznych na potrzebę publikacji projektu w ramach wdrażania nowoczesnych technologii i rozwiązań prośrodowiskowych związanych z  odbytą kampanią szkolną – Projekt Uczniowski Ekoszkoły.

Do wykonania multimedialnego projektu uczniowie z klasy 2 a technikum wykorzystali nowoczesne technologie informatyczne celem publikacji projektu przyszłości swojej Ekoszkoły.

Czynności i publikacje zadań można obserwować w okresie od października 2020 r. do czerwca 2021 r. pod poniższym adresem:

Link: ktechnikum.blogspot.com

 

 

 

Opiekunem zespołu jest Pani Danuta Popek

Data dodania: 2020-11-08 18:30:57
Data edycji: 2020-11-08 18:31:37
Ilość wyświetleń: 259
Godło
Dane
kontaktowe

44-330 Jastrzębie-Zdrój

ul. 11 Listopada 4

Bądź
z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook