Czcionka:

A+A-

Kontrast:

BIPKO Gdańsk

Finał IV edycji Regionalnego konkursu bibliotecznego w roku szkolnym 2017/2018!

Finał IV edycji Regionalnego konkursu bibliotecznego w roku szkolnym 2017/2018!

Już po raz czwarty odbył się finał literacko-plastycznego konkursu bibliotecznego skierowanego dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów powiatu cieszyńskiego i Jastrzębia-Zdroju. Wszystkie etapy rozgrywały się przez kilka miesięcy, bo już w styczniu zainteresowani uczestnicy rozpoczęli pracę nad powstaniem prac konkursowych na temat „Wielki powrót Ondraszka, czyli nowe, przedziwne historie o beskidzkim zbójniku w XXI wieku”. We współorganizację kolejnej edycji niezmiennie zaangażowane były 3 placówki: Ośrodek Doskonalenia Zawodowego „Publisher-Innowacje” w Cieszynie, Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna w Bielsku-Białej – Filia w Cieszynie oraz Zespół Szkół Nr 9 im. dr. Mikołaja Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju. W związku z tym, że  od początku konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem rywalizację należy określić jako niezwykle trudną i bardzo wymagającą pod względem artystycznym. Nasi uczniowie jednak jak zawsze osiągają w dziedzinie plastycznej sukcesy, więc i tym razem nie było inaczej.

 

Laureatami zostali:

zdobywczyni I. nagrody: Małgorzata Szarlej  

zdobywcy II. nagrody ex aequo: Natalia Tubacka, Mateusz Zimoch

 

Warto jednak docenić trud opiekunek uczniów, które czuwały nad całością prac. Trzeba więc złożyć serdeczne gratulacje oprócz wyżej wymienionych uczniów, również paniom Lucynie Penar-Pękale oraz Renacie Sołtysik, bez których doświadczenia osiągnięcie sukcesu z pewnością byłoby nieco trudniejsze.

 

GRATULACJE Z ŻYCZENIAMI ZDOBYWANIA NAJWYŻSZYCH LAURÓW W KOLEJNYCH EDYCJACH!

 

Organizatorzy składają również serdeczne podziękowania pani dyrektor ZS Nr 9 im. dr. M. Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju – pani Jolancie Grabkowskiej za przekazanie znacznej ilości książek na nagrody. 

 

współorganizator z ramienia ZS Nr 9 im. dr. M. Witczaka: Ewa Mrowiec 

 

 

Data dodania: 2018-05-19 16:03:34
Data edycji: 2018-05-19 16:05:16
Ilość wyświetleń: 9542
Godło
Dane
kontaktowe

44-330 Jastrzębie-Zdrój

ul. 11 Listopada 4

Bądź
z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook