Czcionka:

A+A-

Kontrast:

BIPKO Gdańsk

Finał V Regionalnego Konkursu Bibliotecznego „Zareklamuj książkę” – 8 maja 2019 r.

Finał V Regionalnego Konkursu Bibliotecznego „Zareklamuj książkę” – 8 maja 2019 r.

W środę – 8. maja b.r. odbył się finał V regionalnego konkursu bibliotecznego skierowanego do szkół w powiecie cieszyńskim i jastrzębskim, współorganizowanego przez Zespół Szkół nr 9 im. dr. Mikołaja Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju oraz dwie cieszyńskie placówki: Ośrodek Doskonalenia Zawodowego „Publisher-Innowacje” oraz Filię Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Bielsku-Białej.

Zaproponowana tematyka wzbudziła wśród młodzieży ogromne zainteresowanie, ponieważ łącznie wpłynęło do organizatorów 70 prac plastycznych, charakteryzujących się nie tylko oryginalnością, ale również misternym i artystycznym wykonaniem. Lekturowym liderem spośród książek zaproponowanych w zestawie okazała się książka „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” Justyny Bednarek.

Finał uświetnił występ uczniów z kółka tanecznego Szkoły Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie pod opieką p. Magdaleny Lanc-Budniok. Dziewczynki okazały się doskonałymi tancerkami, potrafiącymi nie tylko współpracować ze sobą na scenie, ale również oczarować widzów!

 

Podziękowania i gratulacje należą się dosłownie wszystkim: laureatom konkursu i ich opiekunom, pozostałym uczestnikom, którzy podjęli konkursowe wyzwanie oraz wspaniałemu zespołowi tanecznemu!!!

 

Organizacja konkursu: Agnieszka Przybyła, Jadwiga Picha, Ewa Mrowiec, Agata Chromik

 

 

 

Informacje: Ewa Mrowiec

Data dodania: 2019-05-15 11:46:04
Data edycji: 2019-05-15 11:47:06
Ilość wyświetleń: 381
Godło
Dane
kontaktowe

44-330 Jastrzębie-Zdrój

ul. 11 Listopada 4

Bądź
z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook