Czcionka:

A+A-

Kontrast:

BIPKO Gdańsk

Informacja jak pomóc chorym dzieciom w Państwa szkole

Informacja jak pomóc chorym dzieciom w Państwa szkole

Szanowni Państwo,

 

gdy choruje dziecko, choruje cała rodzina. Zdarza się, że gdy w rodzinie pojawi się choroba, na marzenia nie ma już miejsca. A przecież czasem tak niewiele trzeba, aby uśmiech pojawił się na twarzy dziecka. Spełnione marzenia dają dziecku nadzieję i siłę do dalszej walki o zdrowie i życie.

 

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego, non-profit, której celem jest wnoszenie radości w życie dzieci ciężko i przewlekle chorych oraz zmagających się z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń. Od 2003 roku z pomocą firm i instytucji spełniliśmy ponad 7000 wyjątkowych marzeń.

 

W czerwcu 2020 roku uruchomiliśmy charytatywną platformę www.wishsurfing.pl, dzięki której spełnianie marzeń stało się dużo prostsze. Gorąco zapraszamy rodziców chorych dzieci oraz dzieci z niepełnosprawnością do zgłaszania fantazji swoich pociech. Wystarczy wejść na naszą stronę www.f-df.pl (zakładka ZGŁOŚ DZIECKO) lub www.wishsurfing.pl.

 

Na pewno w Państwa placówce są dzieci, które takiej pomocy by potrzebowały, które mają marzenia, a rodzice nie mają możliwości ich spełnić. Bylibyśmy wdzięczni za przekazanie powyższej informacji opiekunom dzieci zmagających się z różnego rodzaju schorzeniami.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Agata Krystosiak

Koordynator Projektów

Tel: 22 517 17 70; email: info@f-df.pl

Fundacja Dziecięca Fantazja

www.f-df.pl

https://www.facebook.com/DzieciecaFantazja

Data dodania: 2021-03-26 11:44:01
Data edycji: 2021-03-26 11:47:19
Ilość wyświetleń: 120
Godło
Dane
kontaktowe

44-330 Jastrzębie-Zdrój

ul. 11 Listopada 4

Bądź
z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook