Czcionka:

A+A-

Kontrast:

BIPKO Gdańsk

Projekt edukacyjny „W Świecie Bajek”

Projekt edukacyjny „W Świecie Bajek”

Od 14 lutego do 20 maja b.r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie edukacyjnym „W Świecie Bajek”, stworzonym przez uczniów I LO w Żorach, w ramach programu Zwolnieni z Teorii”.
Celem Projektu było kształtowanie wrażliwości uczniów na otaczający świat, rozwijanie wyobraźni oraz promowanie wielu ważnych wartości takich jak, przyjaźń, wzajemna pomoc, empatia, tolerancja odmienność i różnorodność.
W ramach projektu uczniowie wzięli udział w cyklu zajęć edukacyjnych, zorganizowanych w oparciu o 9 ciekawych bajek prezentowanych w formie słuchowisk. Uczniowie w trakcie lekcji aktywnie uczestniczyli w zajęciach, z uwagą i zaciekawieniem słuchali bajek, odpowiadali na pytania nauczycieli oraz brali udział w proponowanych zajęciach ruchowych. Następnie wykonali prace plastyczne, przedstawiające bohaterów bajek. Na zajęciach wykorzystano również materiały multimedialne, krzyżówki i Quizy.
W projekcie udział wzięli uczniowie klas III a SP, IV b ZET, IV c ZET, VIII-VII c ZET oraz uczniowie SPdP w ramach zajęć rewalidacyjnych.
Oto efekty twórczej pracy naszych wspaniałych uczniów.

 

Michalina Dulińska-Gryc

Data dodania: 2021-05-28 13:22:52
Data edycji: 2021-05-28 13:24:00
Ilość wyświetleń: 133
Godło
Dane
kontaktowe

44-330 Jastrzębie-Zdrój

ul. 11 Listopada 4

Bądź
z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook