Czcionka:

A+A-

Kontrast:

BIPKO Gdańsk

Święto w klubie absolwenta

Święto w klubie absolwenta

            Pierwsze - po pandemicznej przerwie – spotkanie KLUBU ABSOLWENTA odbyło się 22 września. Przybyła młodzież stęskniona była rozmów, wspólnego czasu i ciekawych aktywności. Pomimo panującego koronawirusa, z zachowaniem reżimu sanitarnego, powróciliśmy do comiesięcznych spotkań, będących dla absolwentów ważną formą spędzania wolnego czasu.

Był to dla nas niezwykły czas jeszcze z jednego powodu.Świętowaliśmy w grupie sukces jednego z naszych członków – Kacpra Ślakowskiego, który w czasie wakacji ukończył bibliotekoznawstwo uzyskując tytuł magistra. Kacper jest absolwentem ZS nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju. Studiował w Instytucie Nauk o Kulturze Uniwersytetu Śląskiego, gdzie pod kierunkiem dr hab.Anny Tokarskiej napisał pracę magisterską o bibliotekach parafialnych w Jastrzębiu-Zdroju. "Świeżo upieczony" magister przyniósł na spotkanie biuletyn GHM (nr 3 (57) wrzesień 2020), w którym opublikowano fr.jego pracy magisterskiej. Klubowicze wraz z opiekunami- panią Anią Kolwicz i panią Katarzyną Kolorz-Stylok uczcili sukces Kacpra wyjściem do cukierni na lody. Cieszymy się razem z nim i jesteśmy pełni uznania dla jego wytrwałej pracy. Kacper jest przykładem dla innych, że warto wyznaczać sobie cele i je realizować.

W kolejnych odsłonach spotkań Klubu Absolwenta w tym roku szkolnym, będziemy przybliżać postacie klubowiczów, ich zainteresowania, aktywności i podejmowane wyzwania.

Każdy z nas jest inny, wyjątkowy, niepowtarzalny i właśnie ta różnorodność czyni świat pięknym.

 

                                                                                                  Katarzyna Kolorz-Stylok

Data dodania: 2020-09-27 10:47:29
Data edycji: 2020-09-27 10:47:42
Ilość wyświetleń: 231
Godło
Dane
kontaktowe

44-330 Jastrzębie-Zdrój

ul. 11 Listopada 4

Bądź
z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook